ZIZ

ZIZ (ЗІЗ) – це український виробник якісних аксесуарів, оригінальних годинників і подарунків. Компанія була заснована в 2008 році, саме тоді на ринок вийшов перший товар під цією торговою маркою.
Недорогу продукцію ZIZ в основному купує молодь. Особливо дівчата, охочі відзначитися від своїх ровесниць.

Аксесуари ZIZ

Асортимент продукції дуже різноманітний. Перелік головних напрямків, за якими працює ТМ ZIZ:
  • Стильні обкладинки для документів. Виробник займається виготовленням обкладинок для паспортів і турконверти – це вінілові м'які папки для зберігання необхідних туристу документів (бронювання готелю, паспорт, квиток, страховка тощо).
  • Гаманці. Практично кожен гаманець має оригінальний дизайн. На підставу, яким служить міцний текстиль або екошкіра, набитий красивий принт. В кожному гаманці є внутрішні відділення для зберігання карт та купюр окремо.
  • Дзеркала. Кишенькове люстерко – незамінна річ. Його компактність дозволяє в будь-якому місці оцінити свій зовнішній вигляд.
  • Тримачі для сумок. За допомогою даного приладу ви можете повісити сумку в будь-якому місці і на будь-яку поверхню. Конструкція дуже проста, притому надійна і легка в збірці.
  • Наручний годинник. ZIZ пропонує значний асортимент наручних годин, як для чоловіків, так і для жінок. Дивує кількість альтернативних ремінців – годинник можна повністю видозмінити, замовивши ремінь з іншим дизайном в нашому інтернет-магазині.

Інші товари від компанії ZIZ

Компанія займається виробництвом не тільки аксесуарів, а також випускає інші лінійки товарів, наприклад, повербанки, термокружки, сережки, ремені, блокноти і листівки. Крім виробництва і продажу товарів ZIZ пропонує втілити в життя індивідуальні задумки.
Якщо ви знайшли щось вражаюче, то можете замовити оригінальний дизайн на будь-який виріб.Показано з 1 по 20 із 458 (всього 23 сторінок)