Жіночі рюкзаки

Навіть стильні жіночі рюкзаки дозволяють переносити будь-які важкі речі. На тілі вони кріпляться лямками, які мають різну щільність і ширину. Оптимальним варіантом є класичні вироби з напівжорсткими лямками.
Хоча зараз популярні брендові портфелі, вони часто мають лише одну бретель, що тягне за собою нерівномірне навантаження на спину.

Якщо порівнювати обсяги, то виділяють такі рюкзаки для дівчат:

  1. Середні. Їх місткість – 70 літрів, вони зручні в походах і будь-яких інших тривалих подорожах (найчастіше, це тканинні або джинсові вироби).
  2. Маленькі. Обсяг – до 40 літрів. З ними зручно ходити по місту або виїжджати на пікнік. Це, найчастіше, модні моделі.

Жіночі рюкзаки для будь-яких умов

  1. Міські. Вони мають невеликі розміри, щоб не заважали рухатися.
  2. Спортивні. Такі моделі використовуються для їзди на мотоциклах. Тому, вони часто шкіряні, іноді для виготовлення використовується шкірзамінник.
  3. Туристичні. Це найбільші вироби, адже у них безліч функцій. Наприклад, поставити воду, причепити казанок або прив'язати каремат. Головною особливістю є простий в застосуванні каркас.

А ще, рюкзаки для прекрасної статі можуть бути напівжорсткими або м'якими. Найпопулярніша модель – «колобок», адже напівжорсткий виріб повторює вигини дівчини. Для більшості – це найкрасивіші рюкзаки.

Молодіжні рюкзаки для дівчат (різнокольорові) найчастіше використовуються для транспортування компактних речей.
Міські вироби шиються в таких стилях, щоб вони легко поєднувалися із звичайним одягом.

У нашому інтернет-магазині ви зможете швидко замовити або купити жіночий рюкзак.Показано з 1 по 20 із 1135 (всього 57 сторінок)