Сумки на пояс — бананки

Сумки на пояс з'явилися вже багато років тому і батьки багатьох з нас також носили їх в молодості. 2016 рік — це новий виток моди на екстравагантні, спортивні та зручні образи, а відповідно обійтися без такої практично сумочки просто неможливо. Наш магазин бананок знаходиться в Києві, що дозволяє оперативно обробляти всі замовлення, тим самим радуючи своїх покупців обновочками.

Як називається сумка на пояс?

Варіантів дуже багато, дуже часто називають абсолютно різними назвами, маючи на увазі один і той самий вид. У будь-якому випадку, як би Ви її не назвали — це так і залишиться сама практична і модна модель цього року.
  1. Сумка на пояс – це просто і логічна назва, а скоріше навіть просто короткий опис того виду, про який ми говоримо. Але не зовсім точне, так як зараз багато хто носить її через плече на грудях або спині. Саме чоловічі бананки найчастіше носять через плече, адже так вони завжди перебувають під наглядом і зовсім не сковують рухи.
  2. Напоясная сумка — теж має місце бути, це скорочений синонім першого варіанту. Багато хто так її називають тому що замість ручки у неї саме пояс, так і носять їх на талії або через плече. Молодіжні сумки на пояс відрізняються своєю простотою і практичністю, саме тому і так улюблені багатьма.
  3. Бананка — це найвідоміше і популярне назва, адже спочатку вона нагадувала форму банана і дуже зручна була для торговців, адже завжди перебувала під увагою і не займала руки. Жіночі бананки можуть бути яскравих кольорів та прикрашені барвистими малюнками.

Матеріали для виготовлення напоясных сумок

Як і будь-який інший вид вони розраховані для різних людей. З різними смаками і стилями, відповідно і за матеріалами, формами та іншими критеріями вони відрізняються один від одного.
  1. Тканинні — це найдешевші сумки на пояс, адже вони невеликого розміру, а тканина самий доступний матеріал, тому готовий виріб виходить доступним навіть підлітку. До речі, саме тканинні поясні сумки більше підходять для бігу, адже вони дуже еластичні, щільні і прості у догляді.
  2. Стильні бананки з екошкіри відмінно підійдуть для щоденного використання, вони практичні і доступні. Краще сумки для телефону і документів знайти просто неможливо, адже вона компактна, зручна і відмінно підходить майже під будь-який стиль. А враховуючи, що для того, щоб купити напоясную сумку зовсім необов'язково відправлятися на виснажливі пошуки по всім торговим центрам, а просто замовити бананку онлайн в інтернет магазині і чекати доставку, то цей варіант просто ідеальний.
  3. Шкіряні сумки на пояс відмінно виглядають з класичним, милим і стилем хіпі, особливо якщо вони з вінтажній шкіри — стильно і дорого. В Україні продаж бананок триває вже довгий час, але модними і актуальними вони стали лише в цьому році — це просто must have для кожного, що в перекладі означає повинен мати.

Як правильно носити сумку бананку?

Як ми писали вище варіантів існує декілька, а тому ми обов'язково розповімо Вам про них. Це стосується як класичних, так і спортивних бананок, тому окремо за типами розбивати немає сенсу.
  1. На поясі — відштовхуючись від назви, ми і почнемо з цього методу. Сумка одягається на пояс джинсів, брюк, шортів або просто поверх сукні. Деякі для повної фіксації протягують пояс сумки в шлейки для ременя. Носити її теж можна двома способами — спереду і ззаду, що дозволить кожному знайти оптимальний варіант для себе.
  2. Через плече — цей варіант дуже зручний для спортсменів і просто активних людей, адже при такому положенні вона зовсім непомітна, а всі потрібні речі завжди під рукою. Цей спосіб носіння бананки більше подобається чоловікам, хоча стильні дівчата також його використовують. Як і на поясі, її можна носити як спереду, так і ззаду.
Бананки в моді були вже в 90-х, і ось, по закінченню більше 2-х десятиліть вони знову увірвалися в наше життя, тим самим підтверджуючи той факт, що мода часто повторюється кожні 25 років. Звичайно, зараз їх вибір, способів та місць де купити сумку на пояс значно більше, на відміну від молодості наших батьків, але тим не менше — все нове це добре забуте старе.Показано з 1 по 20 із 732 (всього 37 сторінок)