Шкільні рюкзаки та ранці

Купівля міцного і функціонального дитячого рюкзака для школяра особливо важлива для дітей, які вперше підуть до школи. Куплений рюкзак вплине на початок шкільного життя.
Тому, якщо вам необхідно купити портфель для школяра, то обов'язково дайте взяти участь у виборі дитині. Дуже важливо, щоб їй сподобалась обрана модель і по дизайну, і по зручності, особливо при виборі підліткового рюкзака.

Як потрібно вибирати портфель?

Для дитини найголовніше – це дизайн ранця, вони люблять красиві картинки і написи. Для хлопчиків часто роблять портфелі з зображенням гонщиків, футболістів, і супергероїв.
Хлопчикам подобаються більше рюкзаки темного кольору, без зайвих деталей. Такий вибір вони роблять для того, що здаватися дорослішими і мужнішими, і ці бажання не можна ігнорувати.

Ранці для дівчаток – це не просто річ для зберігання підручників, але і важливий аксесуар. Маленькі модниці часто вибирають шкільні рюкзаки зі стразами та вишивкою.

Рекомендації лікарів з вибору ранця

Краще всього вибирати полегшений, каркасний рюкзак з ортопедичною спинкою. Така спинка має позитивний вплив на хребет, і дозволяє не зіпсувати поставу. Більшість шкільних ранців мають регульовані лямки, завдяки яким можна підлаштувати рюкзак для носіння на теплий верхній одяг.

Не забувайте про безпеку

Фірмові ранці, зазвичай доповнені світловідбиваючими деталями, що захистить дитину від небезпеки на дорозі у вечірній час.
В Україні недорого придбати модний рюкзак для школи можна в інтернет-магазині «ТОП АВЕНЮ» під час розпродажу.Показано з 1 по 20 із 493 (всього 25 сторінок)