Шкіряні рюкзаки

Шкіряний рюкзак – це стильний аксесуар, який зможе доповнити будь-який образ. Класика, яка не виходить з моди. Особливо цінуються рюкзаки з натуральної шкіри.

Якими правилами слід керуватися при виборі рюкзака зі шкіри?

  1. Розмір. Якщо у вас немає можливості купити шкіряний рюкзак наживо, то ви хоча б уявіть, як він буде «висіти» на вас.
    Щоб не вийшло так, що вам, брутальному чоловікові доведеться носити маленький ранець. Тому, не женіться за стильним дизайном, а зверніть увагу на більш важливі критерії.
  2. Колір. Вироби з шкіри не мають чіткого кольору. Є палітра кольорів, яка у кожного виробника своя. Наприклад, молодіжні моделі представлені в різних відтінках синього. Кожна нова партія може бути представлена в абсолютно різних відтінках.
    До того ж, навіть брендові італійські або рюкзаки ручної роботи можуть спотворюватися через камер. Тому, будьте готові, що ваші стильні обновки будуть мати інший відтінок.
  3. Вагу. Чомусь цей параметр розглядають в останню чергу. Але міські рюкзаки з натуральної шкіри теж бувають важкими, це неприємна інформація для дівчат, але краще відразу уточнити вагу, щоб крім своїх речей не тягати ще і масивний рюкзак.
    Але в принципі, жіночі ранці трохи легше, ніж чоловічі.

Обов'язково, при виборі потрібного товару звертайте увагу в першу чергу на ці три критерії, а лише потім замовляйте рюкзак. Звертайтесь до консультантів, вони вам обов'язково допоможуть.

У нашому інтернет-магазині «ТОП АВЕНЮ» ви знайдете недорогі шкіряні рюкзаки від українського виробника, на будь-який смак – великі, модні, стильні або мініатюрні.Показано з 1 по 20 із 881 (всього 45 сторінок)