Дзеркала кишенькові

В числі майже обов'язкових жіночих аксесуарів – дзеркальце кишенькове. Це компактна переносна зручна річ і незамінний елемент косметички, яку ви берете кожен раз, залишаючи будинок. Складне дзеркало легко вміщається в сумочку, клатч, внутрішню кишеню або навіть гаманець. Завдяки розмірам ви більше не будете відчувати незручності, якщо вітер зіпсує зачіску, або виникне гостра необхідність поправити макіяж.

Практичність маленького дзеркала також полягає в його міцності. Корпус – металевий, а механізм фліпера (розкладачка з клямкою-фіксатором) надійно захищає скло від прямих ударів. Варто також звернути увагу, що у нашому інтернет магазині ви знайдете безліч дизайнерських рішень. Різноманітність малюнків, нанесені на корпус, дозволяє відповідати конкретного стилю.

Як вибрати косметичне дзеркальце?

Ось декілька параметрів, які слід враховувати при замовленні кишенькового дзеркала в Києві:

  • Діаметр. Головна фішка додатка – його компактність. Оптимальний діаметр становить 6-7 см. Цього достатньо для гарного огляду, не дивлячись на займаний простір.
  • Два дзеркала. Дзеркальце для макіяжу має бути максимально зручним в першу чергу для макіяжу. Багато виробників випускають фліпери з двома дзеркалами: одне звичайне, а інше – зі збільшенням, що дозволяє побачити те, що неможливо розглянути в натуральну величину.
  • Вибір принта. Кожна людина формує для себе свій стиль. Величезна кількість яскравих зображень, нанесених на корпус, дає можливість вдало комбінувати аксесуар з іншими предметами одягу.

У наш час цінується компактність і практичність. Красиві кишенькові дзеркальця часто беруть з собою на роботу, навчання або вирушаючи в подорож. Крім того, ви можете купити на подарунок дівчині незвичайне дзеркальце з малюнком. Безсумнівно, вона буде рада виявленому знаку уваги.Показано з 1 по 20 із 21 (всього 2 сторінок)