Тримачі для сумок

Багато дівчат відчувають одну і ту ж проблему, перебуваючи в громадському місці – нікуди поставити сумку. На підлозі брудно, а використовувати поверхню столу – негарно. На колінах теж незручно.
В таких ситуаціях незамінним стає сумкотримач. Це компактний прилад (за розмірами не більше кишенькового дзеркальця), здатний витримувати навантаження до 10 кг

Невелика металева «кругляшка» має висувні елементи у вигляді ланок, які утворюють гачок. Привести аксесуар в потрібне положення дуже легко. Далі необхідно покласти тримач сумки плоскою стороною підстави на стіл так, щоб гак знаходився нижче рівня стільниці. Кілька нескладних маніпуляцій, і проблема з сумкою вирішена.

У тримача для сумок є своя історія

Думка про нехитру конструкцію вперше прийшла в голову французу, який володів невеликим рестораном в Парижі. Актуальною проблемою персоналу була нестача місць, так як часто відвідувачі залишали свою поклажу на вільних стільцях.
Потім власник вирішив видавати клієнтам звичайні гачки. Але вони почали пропадати. Француз зметикував і розгорнув виробництво повноцінних вішалок для сумок.

Практичність і елегантність

Тримач володіє характеристиками, які роблять його незамінним в публічних місцях:

  • Антиковзаючу поверхність. Основна площина покрита спеціальною речовиною, що підсилює зчеплення з поверхнею.
  • Компактні розміри. Маленька металева шайба поміщається практично скрізь. Її можна покласти навіть у невеликій кишеньку і швидко дістати при необхідності.
  • Багатий вибір стилів. У каталозі нашого інтернет магазину представлені вішалки для сумок на стіл з оригінальними малюнками: строкатими, спокійними, креативними.

Сумкотримачі підходять як чоловікам, так і жінкам. Аксесуари дозволяють вішати сумки, пакети, портфелі та рюкзаки так, щоб вони не заважали ні вам, ні оточуючим.

Якщо ви хочете купити кишенькову вішалку у Києві або іншому місті України, звертайтеся до нас. Ми опрацюємо і доставимо ваше замовлення максимально оперативно.Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)