KARYA

KARYA (КАРІЯ) — турецький виробник жіночої та чоловічої шкіряної галантереї, що фігурує на європейському ринку з 1980 року. Унікальний дизайн і висока якість сировини — особливості компанії, що залучають покупців.
Зараз її продукція користується популярністю в багатьох країнах, а саме в Польщі, Німеччині, Австрії та ін.

Широке поширення отримали повсякденні і ділові сумки, барсетки та гаманці виробника Karya. Асортимент цих виробів широкий і з часом тільки зростає.
Радує, що моделі поєднують в собі разом із зовнішнім виглядом зручність і практичність. Про високу якість турецької шкіргалантереї свідчать позитивні відгуки користувачів.

Karya — це грамотний підхід до виробництва шкіряних виробів

З 1980 року бренд розробив не одну колекцію. За цей період були виготовлені моделі, які стали класикою жанру і поширили торговельну марку по всьому світу. Так вона стала однією з найбільш популярних у світі серед виробників аксесуарів з натуральної шкіри.

Серед причин грандіозного успіху компанії називають:

  • практичний дизайн, який стане оптимальним рішенням для щоденного використання;
  • якісні матеріали виготовлення, відрізняються високою міцністю і зносостійкістю;
  • досвідчені майстри компанії, які пам'ятають і вміло застосовують традиційні методи виготовлення чоловічих та жіночих аксесуарів.

Ще одна причина, за якою товари цієї фірми дуже поширені — доступність. Незважаючи на те, що впізнаваний бренд і якість аксесуарів висока, ціни залишаються прийнятними.

Асортимент шкіргалантереї Karya

Аксесуари, пропоновані торговою маркою Karya, являють собою естетичні і практичні вироби. Вони стануть оптимальним рішенням для стильних чоловіків і жінок які високо цінують якість і комфорт речей. Продукція виготовляється з високоякісних матеріалів, натуральної шкіри і міцної фурнітури.

Ви можете замовити наступні шкіряні аксесуари цього виробника:

  • сумки;
  • портфелі;
  • гаманці та іншу дрібну шкіргалантерею;
  • ремені;
  • дорожні валізи.

Модельний ряд бренду Karya неймовірно широкий: у каталозі є моделі різних відтінків і фактур шкіри. Ви можете підібрати виріб з металевими або пластиковими дизайнерськими елементами. Стиль аксесуарів на дуже високому рівні!

Оформляйте замовлення на купівлю на вигідних умовах в нашому інтернет-магазині «ТОП АВЕНЮ»!Показано з 1 по 20 із 190 (всього 10 сторінок)